{{Message}}

UAB"Mediq Lietuva" yra "Mediq" grupės dalis

Mediq - tai tarptautinė korporacija, prekiaujanti medicinine įranga ir priemonėmis. Mediq taip pat atlieka įvairios medicininės bei laboratorinės įrangos priežiūrą ir aptarnavimą. Pagrindinis kompanijos tikslas – profesionaliai patenkinti paciento poreikius.

Mediq pardavimai vykdomi trim pagrindiniais būdais: Tiesioginiu - pacientams siūlomi medicininiai produktai tiesiogiai ir esant reikalui prekės pristatomos tiesiai į namus, Gydymo Įstaigoms ir per vaistines, kurios aprūpina medicininėmis priemonėmis ligonines, senelių prieglaudas ir kitas medicinines institucijas.
Mediq veikia 14-oje šalių: Olandijoje, JAV, Danijoje, Vokietijoje, Norvegijoje, Švedijoje, Suomijoje, Vengrijoje, Šveicarijoje, Belgijoje, Prancūzijoje, Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Įmonė įkurta 1899 metais šiandiena 2012 metais dirbo 8300 darbuotojų.
Mediq buvo registruota Euronext Amsterdamo vertybinių popierių biržoje. 2013 m. vasario mėnesį Mediq buvo nupirkta investicinio fondo Advent International (daugiau informacijos - www.adventinternational.com). 2012 m. Kompanijos pajamos siekė 2,6 mlrd. Eurų.

Daugiau informacijos rasite www.mediq.com.