Kviečiame apsilankyti mūsų internetinėje parduotuvėje

Internetinė parduotuvė

Įsigykite prekes savo įmonės ar įstaigos vardu

Tapkite UAB Mediq Lietuva verslo klientu

Didžioji dalis mūsų įmonės ilgamečių klientų yra ne tik viešojo sektoriaus sveikatos priežiūros ir gydymo įstaigos, bet ir didelė dalis Lietuvoje puikiai žinomų privačių gydymo centrų, plastikos chirurgijos ir bendrosios sveikatos priežiūros klinikų bei privačios laboratorijos ir kitos įmonės. Mums svarbu sukurti ilgalaikius ir pasitikėjimu grįstus santykius su klientu. Savo klientams pateikiame individualius, jų poreikius geriausiai atitinkančius pasiūlymus.

Užsisakykite reikiamas prekes tiesiai į namus

Internetinės parduotuvės pristatymas

Privačių klientų internetinė parduotuvė visų pirma skirta fiziniams asmenims. Jei ketinate pirkti pas mus daugiau nei vieną kartą, užregistruokite kaip klientas, ir kito pirkimo metu jau būsite mūsų sistemoje. Paprastai parduodamų prekių atsargų turime sandėlyje. Jei konkrečios prekės šiuo metu nėra, ji bus užsakyta, Jums sumokėjus pagal išankstinio mokėjimo sąskaitą faktūrą. Informacija apie pristatymo laiką bus parodyta, kai įsidėsite prekę į krepšelį. Pasirinkite norimas prekes ir įveskite prašomą informaciją, kad pateiktumėte užsakymą (pavardę, vardą, kontaktinį telefono numerį, kontaktinį el. pašto adresą, pristatymo adresą, pašto kodą). Atsiskaitymas už užsakytas prekes vykdomas bankiniu pavedimu. Banko sąskaitos rekvizitus ir kitą reikalingą informaciją mes atsiųsime Jūsų elektroninio pašto adresu po to, kai pateiksite užsakymą. Užpildydami užsakymą, pateikite teisingą informaciją, reikalingą užsakymui įvykdyti. Pardavimas vyksta po to, kai užpildote užsakymą elektroninėje parduotuvėje ir atliekate mokėjimą. Prekės Jums bus pristatytos per kurjerių tarnybą, Jūsų nurodytu adresu. Prekių, kurių likutis sandėlyje yra, pristatymas atliekamas iš karto po apmokėjimo, tačiau ne vėliau kaip per 3 darbo dienas. Prekės, kurių šiuo metu nėra sandėlyje, pristatomos per penkias darbo dienas po prekių pristatymo į sandėlį.

X

Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai

Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą. Paspaudę „tęsti“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų naudojimu. Daugiau informacijos - Slapukų politika.


Tęsti