Susipažinkite, kas mes esame

UAB Mediq Lietuva

office mediq lithuania

Apie mus

Mediq yra tarptautinė kompanija, parduodanti medicininę ir laboratorinę įrangą bei reikmenis. Mūsų parduodamus produktus pristatome į ligonines, slaugos namus, kitas gydymo įstaigas, klinikinės diagnostikos ar pramonines laboratorijas bei tiesiai klientams į namus.

Apie mus

UAB „Mediq Lietuva“ įmonė Lietuvoje įkurta 1996 metais. Nuo 2010 metų birželio mėnesio tapo tarptautinės, 1899 metais Olandijoje susikūrusios „Mediq“ kompanijos dalimi. Kompanijos veikla susijusi su laboratorinių ir medicininių priemonių tiekimu laboratorijoms ir gydymo bei slaugos įstaigoms.
Didžiausias dėmesys skiriamas medicininei įrangai, instrumentams, vienkartinėms priemonėms bei laboratorinei įrangai ir reikmenims.
Mūsų stiprybė - mūsų reputacija ir patikimumas.
Mediq remiasi solidžia Lietuvos rinkoje įgyta patirtimi, kvalifikuotais pardavimų atstovais ir darnia klientų aptarnavimo organizacija.
Mūsų ofisas įsikūręs Vilniuje, Kolektyvo g. 15-20.
Daugiau informacijos apie „Mediq“ kompanija rasite apsilankę internetinėje svetainėje - www.mediq.com

 

Mūsų klientai

  • Mūsų pagrindiniai klientai yra valstybinės ligoninės, pirminės sveikatos priežiūros centrai, privačios gydymo įstaigos, klinikos, slaugos namai, vaistinės, klinikinės ir pramonės laboratorijos, veterinarijos klinikos, grožio salonai, privatūs klientai ir daugelis kitų.
  • Mūsų komanda yra pasiryžysi rasti optimalius sprendimus kiekvienam savo klientui. Išlaikyti esamus ir nuolat kurti naujus, pasitikėjimu ir ilgalaikiu bendradarbiavimu grįstus, santykius su klientais.
  • Mūsų siūlomų produktų asortimentas yra orientuotas į kokybę, inovatyvumą ir patogumą atsižvelgiant į mūsų klientų poreikius.
  • Esame patikimas partneris verslo ir privatiems klientams, naudojantiems medicinines ir laboratorijos priemones bei įrangą, vertinantiems kokybę, profesionalų bei malonų aptarnavimą. 
  • Esame patikimi ir atviri, dirbame skaidriai, to paties tikimės ir iš kitų.

Kokybė ir saugumas

Esminiai kokybės ir saugumo užtikrinimo veiksniai, kuriais vadovaujamės:
  • Valstybės įstatymai ir kiti teisės aktai 
  • Vidiniai įmonės politikos principai ir nuostatos
  • Dirbame tik su patikimais gamintojais ir tiekėjais, kurių produkcija atitinka aukščiausius Lietuvos Respublikos ir tarptautinius reglamentus bei standartus
UAB Mediq Lietuva yra įdiegta kokybės vadybos sistema, kurios atitiktį tarptautinio standarto ISO 9001:2015 reikalavimams patvirtino tarptautinė sertifikavimo įstaiga „Bureau Veritas International“ ir 2021 m. gegužės 18 d. išdavė tai patvirtinantį sertifikatą.

ISO Sertifikatas


X

Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai

Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą. Paspaudę „tęsti“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų naudojimu. Daugiau informacijos - Slapukų politika.


Tęsti