Mediq vertybės

Orientacija į kliento interesus

Klientas mums visada yra svarbiausias! Ar tai būtų privatus klientas, ar sveikatos priežiūros paslaugų teikėjas, ar pacientas. Mes teikiame į klientus orientuotus sprendimus ir prisiimame atsakomybę už jų poreikių tenkinimą. Orientacijos į kliento interesus pagrindą sudaro aukštos kokybės sprendimai, kuriuos įgyvendinti padeda entuziazmas ir ambicijos. Mūsų darbe svarbiausia kliento pageidavimai ir poreikiai. Siekdami nuolat tobulinti mūsų paslaugas, mes užmezgame visoms šalims naudingus partnerystės santykius.

Čempionų dvasia

Turime suvienyti savo jėgas, nes kartu galime pasiekti dar daugiau. Nugalėtojai tiki neribotomis galimybėmis, tačiau tuo pačiu supranta, kad svarbu prisitaikyti prie nuolat kintančios aplinkos ir nenustoti tobulėti. Vertindami orumą ir pagarbą, mes kuriame nugalėtojų komandą. Mes dirbame komandoje ir siekiame pergalės vieningai. Ieškome naujų idėjų, kurios padėtų mums tobulėti. Prisiimame atsakomybę už priimtus sprendimus ir pasiektus rezultatus.

Rūpestinga širdis

„Mediq“ grupės veiklos esmę sudaro rūpinimasis kliento poreikiais ir jų lūkesčių išpildymas. Mums rūpi kiekvieno asmens gyvenimas ir mes stengiamės, kad jis taptų geresnis. Mes suprantame, kad galiausiai viskas skirta pacientui. Darome viską, kad būtų užtikrintas geresnis ir veiksmingesnis gydymas. Mes suprantame mūsų veiklos svarbą ir tikime jos reikalingumu ir nauda.

X

Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai

Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą. Paspaudę „tęsti“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų naudojimu. Daugiau informacijos - Slapukų politika.


Tęsti