Privatumo politika

Mediq ir Jūsų asmeniniai duomenys

Apsilankę mūsų svetainėje arba būdami UAB Mediq Lietuva klientais, jūs dalinatės su mumis tam tikrais savo asmens duomenimis. Tai apima informaciją, kurią nurodote pateikdami užsakymą internetu arba kreipdamiesi į mūsų klientų aptarnavimo centrą. Galite būti tikri, kad su jūsų asmens duomenimis elgsimės atsargiai ir atsakingai. Toliau paaiškinsime daugiau apie tai, kaip UAB Mediq Lietuva tvarko jūsų asmens duomenis. Jei turite daugiau klausimų, susisiekite su mumis.

Privatumo politikos nuostatos

 • Kas yra asmens duomenys?
  Asmens duomenimis yra laikoma visa su Jumis susijusi informacija, kuri padeda tiesiogiai arba netiesiogiai identifikuoti Jūsų asmenybę. Yra daug asmens duomenų rūšių. Asmens duomenys apima tokią informaciją, kaip Jūsų vardas ir pavardė, gyvenamosios vietos adresas, elektroninio pašto adresas, telefono numeris ar asmeninio kompiuterio identifikacijos (IP) numeris. Asmens duomenys - bet kokia informacija, kuri gali būti susieta su Jumis. Specialųjų asmens duomenų kategorijai yra priskiriama slapta informacija apie asmenį, tokia kaip - rasinė ar etninė kilmė, religinės pažiūros, sveikatos būklė ar kt.
 • Kaip Mediq prižiūri Jūsų asmens duomenis?
  Mediq saugo Jūsų duomenis tiek, kiek tai yra reikalinga paslaugų Jums suteikimui ir griežtai, kaip nurodo įstatymai. Nebereikalingi asmens duomenys yra nedelsiant pašalinami. Jūsų duomenų apsaugojimui nuo neteisėto panaudojimo Mediq naudoja saugias ir teisiškai patvirtintas sistemas.
 • Kokiu tikslu renkami (tvarkomi) asmens duomenys?
  Mums Jūsų asmens duomenys yra reikalingi tam, kad galėtume užtikrinti aukščiausios kokybės paslaugų teikimą, kad galėtume pasiūlyti pačius tinkamiausius produktus Jums ir garantuoti sklandų bei greitą prekių pristatymą.
 • Įstatymais nustatyti reikalavimai asmens duomenų tvarkymui

  Tai apima:

  • Teisėtus asmens duomenų rinkimo ir naudojimo tikslus, apie kuriuos duomenų subjektas yra aiškiai ir laiku informuojamas.
  • Teisinį asmens duomenų tvarkymo pagrindą, kurį sudaro duomenų subjekto sutikimas leisti rinkti ir tvarkyti Jo asmens duomenis įmonei atstovaujant savo teisietiems interesams, tačiau nedarant poveikio duomenų subjekto teisėms, laisvėms ir interesui.
  • Renkami ir apdorojami tik tie duomenys, kurie yra būtini paslaugų teikimo tikslais.
  • Subsidiarumas — jeigu tiems tikslams pasiekti yra kitų būdų, mažiau apsunkinančių duomenų subjektą, jie privalo būti naudojami.
  • Tinkamas organizacines ir technines priemones duomenų apsaugojimui nuo netinkamo panaudojimo.
 • Norite, kad mes pakeistume, papildytume ar pašalintume Jūsų asmens duomenis?
  Jeigu pageidaujate, kad mes papildytume, pakeistume ar pašalintume Jūsų asmens duomenis susisiekite su mumis elektroninio pašto adresu - mediqlietuva@mediq.com
 • Mediq vadovaujasi naujomis ES Bendrojo duomenų apsaugos reglamento nuostatomis
  Naujos ES Bendrojo duomenų apsaugos reglamento nuostatos nustato teisę duomenų subjektams kreiptis į duomenų tvarkytoją (šiuo atveju UAB Mediq Lietuva) ne tik dėl asmens duomenų pakeitimo, papildymo ar pašalinimo, bet ir dėl jų perkėlimo. Ši nuostata yra taikytina ir šios svetainės lankytojams. Prašymą dėl asmens duomenų perkėlimo galite siųsti elektroninio pašto adresu - mediqlietuva@mediq.com
 • Google Analytics
  Naudodami Google Analytics mes stebime svetainės naudotojų srautus ir analizuojame kaip galime efektyviau aptarnauti mūsų lankytojus. Informacija, kurią gauname iš Google Analytics yra saugoma Google serveriuose Jungtinėse Amerikos valstijose (JAV). Tai yra susiję tik su anoniminiais, ne asmeniniais svetainės naudotojų duomenimis. Tai taip pat reiškia tai, kad apsilankymo svetainėje metu tiksli naudotojo buvimo vieta nėra nustatoma.

  Mediq naudoja šią informaciją tam, kad galėtų stebėti svetainės veikimą, naudotojų srautus ir jų elgseną, kas yra ypač reikalinga teikiamų paslaugų ir internetinės parduotuvės veikimo efektyvinimui.

  Mes neleidžiame Google mūsų svetainėje gautos informacijos naudoti kitoms Google paslaugoms.

  Daugiau informacijos rasite susipažinę su Google (Analytics) privatumo politikos nuostatomis.

Slapukų politika

 • Slapukų politika
  Svetainėje mes naudojame slapukus (angl. cookies). Slapukai yra nedideli, paprasti informacijos failai, atsiųsti į Jūsų įrenginį, kurį naudojate apsilankymo svetainėje metu. Slapukai yra naudojami didžiojoje dalyje internetinių svetainių, ne išimtis ir mūsų.
 • Slapukai palengvina naršymą
  Naudodami slapukus mes užtikriname, kad Jūsų nepasieks nuolat besikartojanti informacija ir Jums nereikės kelis kartus įvesti tų pačių duomenų patiems. Tokiu būdu mes palengviname Jums naršymą mūsų internetinėje svetainėje, taip pat padedame įsidėmėti Jums reikalingų ir aktualių prekių krepšelį. Slapukai padeda mums ne tik stebėti svetainės naudojimą, bet ir nuolat ją tobulinti ir didinti naudojimo efektyvumą.
 • Slapukai yra saugūs
  Slapukų naudojimas yra saugus dėl šių priežasčių: slapukai nerenka ir nekaupia jokios privačios informacijos, tokios kaip: telefono numeris ar elektroninio pašto adresas. O tai reiškia, kad dėl slapukų naudojimo Jums nebus siunčiama reklama telefonu ar elektroniniu paštu.
 • Slapukų blokavimas
  Jūs galite pasirinkti užblokuoti slapukus arba nesutikti, kad jie būtų naudojami. Didžioji dalis interneto naršyklių suteikia galimybę vartotojams išjungti svetainėje naudojamus slapukus. Slapukų blokavimo būdas priklauso nuo Jūsų naudojamos naršyklės konfigūracijos. 

  Atkreipkite dėmesį: jeigu naršyklėje išjungsite slapukus arba juos blokuosite bet kokiu kitu būdu, tam tikros paslaugos ar svetainės dalys gali nustoti veikti arba veiks prasčiau.
X

Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai

Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą. Paspaudę „tęsti“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų naudojimu. Daugiau informacijos - Slapukų politika.


Tęsti