Mes esame dėl Jūsų

Verslo klientams

Mūsų produktai ir paslaugos

UAB Mediq Lietuva komanda kiekvieną dieną dirba vadovaudamasi požiūriu, kad klientas yra svarbiausia. Mes nuolat stengiamės išlikti profesionaliais ir patikimais partneriais, padedančiais rasti geriausius sprendimus mūsų klientų poreikių patenkinimui. Mes darome viską, kad išlaikytume ilgalaikius santykius su klientais. Mūsų komandoje dirbantys savo srities specialistai suteikia profesionalią ir visapusišką pagalbą bei informaciją visais mūsų klientams rūpimais klausimais.

  • Didesnė nei 25 metų darbo medicinos ir laboratorinių priemonių bei įrangos pardavimų srityje

  • Mūsų produktų asortimentą sudaro puikiai visame pasaulyje žinomų gamintojų aukščiausios kokybės produkcija.

  • Mediq produktų vadybininkai - savo srities profesionalai

Medicinos skyrius

UAB Mediq Lietuva medicinos skyriaus veikla yra orientuota į įvairios medicininės įrangos, instrumentų, reikmenų, vienkartinių ir daugkartinio naudojimo medicininių priemonių pardavimą. Asortimentas yra labai platus, tad reikalingas priemones, instrumentus ar įrangą galime pasiūlyti bene visose medicinos srityse dirbantiems specialistams. Medicinos skyriaus produktų vadybininkai daugybę metų itin glaudžiai bendradarbiauja su anesteziologijos, chirurgijos, intesnsyviosios terapijos, slaugos ir daugelio kitų sričių specialistais visoje šalyje. Kvalifikuoti Mediq produktų vadybininkai nuolat ieško naujovių ir periodiškai Lietuvos rinkai pristato pažangiausius ir naujus produktus bei įrangą, apmoko medicinos įstaigų personalą teisingai jais naudotis. Siekdami žengti koja kojon su nuolat tobulėjančiomis technologijomis ir inovacijomis medicinos priemonių bei įrangos gamybos srityje, Mediq produktų vadybininkai aktyviai dalyvauja seminaruose, parodose ir konferencijose ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje.

Laboratorijos skyrius

Laboratorinės įrangos ir reikmenų pardavimo skyriaus veikla yra orientuota į mokslinius tyrimus atliekančias įstaigas, valstybines laboratorijas bei privačias laboratorijas ir gydymo įstaigas, vaterinarijos klinikas ir kitas įmones, kurios savo darbe naudoja laboratorinę įrangą ir reikmenis. Mediq laboratorijos skyrius atstovauja daugybę visame pasaulyje puikiai žinomų ir vertinamų gamintojų, todėl gali pasiūlyti itin platų produktų bei paslaugų asortimentą. Platus asortimentas mums suteikia galimybę pasiūlyti savo klientams įvairiausius produktus, nesvarbu, ar tai būtų smulkūs, kasdieniniam darbui laboratorijoje naudojami reikmenys, ar profesionali, aukščiausios kokybės laboratorinė įranga. Mūsų kompetentingi produktų vadybininkai visada ieško ir klientams pateikia geriausius pasiūlymus ir profesionalius sprendimus, atitinkančius klientų poreikius. Klientams mes teikiame visapusiškus sprendimus - kartu su parduodama įranga mes siūlome jos techninės priežiūros ir remonto paslaugas.

Neradote ko ieškojote?

Susisiekite su mumis ir mes atsakysime į Jūsų klausimus bei suteiksime visą reikalingą informaciją apie Jūsų ieškomą prekę!

X

Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai

Slapukai padeda užtikrinti tinkamą tinklapio veikimą bei jo tobulinimą. Paspaudę „tęsti“ Jūs sutinkate su tikslinių slapukų naudojimu. Daugiau informacijos - Slapukų politika.


Tęsti